Allure SPA & Wellness birbirinden farklı masaj alternatifleriyle sizleri huzurlu bir yolculuğa çıkarıyor. Temel spa bakımlarının yanı sıra, medikal ve Uzak Doğu masajları, hamam ritüelleri ve organik ürünlerle yapılan masajlarıyla ruhunuzu arındırın.

ALLURE SPA & WELLNESS SIGNATURE RITUALS

Derinlemesine rahatlatan yenilikçi masaj, üç farklı duyuya hitap eder: Koku, dokunma ve işitme.

Esansiyel yağların benzersiz bir karışımı olan Tranquillite ™, Ses, Ayurveda ve Endonezya’nın  Malay Denizinden esinlenerek bu masaja kılavuz olmuştur. Yumuşak fırçaların kombinasyonunun sinerjisi, uykuya yardımcı olur ve destekler. Sakin, huzurlu, dingin bir zihin ve vücut halini elde etmeye yardımcı olur. Jetlag yan etkilerine karşıdır.

Süre: 50 dakika   Ücret: 85.- Euro

Comfort Zone imzası taşıyan masaj; adele ve kaslar üzerinde etkilidir. Ruhunuzu okşayan sizin seçeceğiniz, dört farklı kültürü temsil eden esansiyel yağlar ve doğal özlerle zenginleştirilmiştir.

(Arabian, Indian, Mediterranean, Oriental)

Süre: 50 dakika   Ücret: 75.- Euro

KLASİK MASAJLAR/SPA JOURNEYS

Aromaterapi Masajı bitki ekstrelerinden elde edilmiş yağlarla hem bedeni hem de ruhu yeniler. Kokuları ile zihni, içerikleri ile bedeni tazeler.

Süre: 50 dakika   Ücret: 55.- Euro

Kendinizi bitkin ve yorgun hissettiğinizde, Sırt Masajı size zindelik ve enerjiyle doldurarak kısa sürede yorgunluğunuzu alan bir el masajıdır.

Süre: 30 dakika   Ücret: 30.- Euro

Şans getirdiğine inanılan bambu çubuklarıyla uygulanan Bamboo Miracle masajı, cilde ipeksi bir yumuşaklık katarken negatif enerjiyi uzaklaştırıp rahatlamaya yardımcı olur.

Süre: 50dakika   Ücret: 55.- Euro

İnsanın ikinci kalbi ayaklarıdır. Tüm sinir uçlarının ayak tabanında sonlandığı mantığı ile yapılan basılar ters yönde vücuda pozitif bir enerji aktarır.

Süre: 30 dk   Ücret: 40.- Euro

Ortaya çıkmasında en önemli etken strestir. Özellikle istirahat anlarında ortaya çıkan ve “bacaklarda uyuşma, yanma, iğnelenme, karıncalanma ve ağrı olarak” kendini gösterir. Vücudumuzdaki kan dolaşımını düzenlemek, ağrıyı veya kas spazmını azaltmak amacıyla masajdan yararlanabilirsiniz. Kuşkusuz, dolaşım bozukluğuna karşı  vücudumuza kattığı olumlu etkileri düşününce; düzenli masajın faydası tartışılmaz. Bacaklarınıza yapılacak masaj sizi rahatlatacaktır.

Süre: 30 dk   Ücret: 40.- Euro

Comfort touch yüz masajı, cildin beslenmesini teşvik eder. Elastikiyeti koruyarak, kasları gevşetir ve enerji akışını sağlayarak dokuların doğal metabolik mekanizmasını harekete geçirir. Baş Masajı ise size kendi düşünce ve konsantrasyon gücünüzün arttığını hissettirir.

Süre: 30 dk   Ücret: 40.- Euro

MEDİKAL MASAJLAR / JOURNEYS

Derin Doku Masajı kas ve fasya denilen bağ dokusundaki, ciddi gerginlikleri rahatlatmak için tasarlanmıştır. Teknik derin dokuyu hedef alır. Genellikle sorunlu doku alanları, gergin ve spazmlı kaslar üzerinde durulur.

Derin doku masajıyla kan dolaşımını harekete geçirerek en derinde bulunan kaslardan toksinlerin atılması ve bu kaslara besin maddelerinin gönderilmesi sağlanır.

Süre: 50 dk   Ücret: 55.- Euro

Volkanik taşların aromatik yağlarla birlikte kullanıldığı, kasları ve çakraları uyaran sıcak yağ masajıdır. Volkanik lav taşlarının enerjisi fiziksel, duygusal ve zihinsel rahatlık kazandırır.

Süre: 50 dk   Ücret: 50.- Euro

UZAK DOĞU MASAJLARI

Tüm kas gruplarını tek tek ele alan, enerji ve canlılık hissi oluşturan uygulama kan dolaşımını arttırarak kas gerginliğini azaltıp vücutta müthiş bir rahatlama sağlar. Tüm vücuda güçlü hareketlerle uygulanan masaj özelikle el ve ayak bölgesinde yoğunlaşır.

Süre: 50 dk   Ücret: 75.- Euro

Vücudumuzu eşit şekilde baştan ayağa bölen enerji meridyenleri içerisinde enerji akışını dengelemek için parmak basılarıyla yapılan bir masajdır. Kendi enerjimizle kendinizi iyileştirme gücünü açığa çıkarır.

Süre: 50 dk   Ücret: 75.- Euro

Nazik bir şekilde ölü hücreleri arındırır, nemlendirir. Cilt dokusu pürüzsüzleşir, cilt hoş, sıkı ve ışıltılı bir görünüme kavuşur.

Süre: 30 dakika  Ücret: 35.- Euro

Kil terapisi, içerdiği minerallerin zenginliği ile akne, egzama, sedef gibi rahatsızlıklarda yapılandırıcı özeliğe sahiptir.

Süre: 30 dakika  Ücret:  25.- Euro

Bio sertifikalı (Ecocert ™), ürünler ile yapılan yüz bakımı,

Buriti Yağı ve Kelebek Çalısı Özünden zengin formülleri sayesinde, cilt bariyerinde yoğun bir antioksidan ve koruyucu etki sağlar.

Süre: 45 dakika  Ücret: 85.- Euro

Bio sertifikalı (Ecocert ™), ürünler ile yapılan vücut bakımı,

Buriti Yağı ve Kelebek Çalısı Özünden zengin formülleri sayesinde, yoğun bir antioksidan ve koruyucu etki sağlar.

Süre: 45 dakika  Ücret: 85.- Euro

Geleneksel uygulamalar ile kese ve köpük masajı içeren bakım yöntemidir. Kese ile ölü hücrelerden arınan cildiniz, rahat nefes alır. Köpük masajı ile hem ruhunuz hem bedeniniz rahatlar.

Süre: 45 dakika  Ücret:  40.- Euro

Lavanta ve gül özleriyle yeniden doğan eşsiz bir hamam deneyimi… Geleneksel hamam bakımından esinlenen ritüel; kese ile başlar, doğal gül ve lavanta esanslı sabunlarla yapılan köpük masajı ile devam eder, vücuda derinlemesine nem ve ışıltı kazandıran vücut maskesiyle sonlanır. Sıcak lavanta veya gül yağıyla vücudunuz nemlendirilir. Ardından dinlenme alanında ikramlarımızı yudumlayabilirsiniz.

Süre: 50 dakika  Ücret:  55.- Euro

Geleneksel Türk Hamamını eşiniz ile deneyimleyin.

Size özel olarak kapatılan hamamımızda eşiniz ile eş zamanlı olarak iki terapistimiz eşliğinde terapimiz yapılmaktadır.

Bayan misafirlerimiz için gül, baylar için ise lavanta özlü, şampuan ve saç bakım maskesinin ardından ölü derilerden arındırıcı kese, sabunlarla uygulanan köpük masajı, gül ve lavanta özlü kil vücut maskesi ile devam eder. Bu esnada göbek taşında siz dinlenirken, Tercihinize göre ekstra alınarak, terapistinizin uygulayacağı altın-collagen maske ile cildiniz canlanacak ve neme doyacaktır.

Süre: 50 dakika  Ücret:  190.- Euro

Saç telinden ayak ucuna kadar arınma ve yenilenme sağlayan bu ritüelimiz; enerji verici saç şampuanlama ile başlar. Arındırıcı etki sağlayan kesenin ardından, aromalı sabun eşliğinde uygulanan köpük masajı ile devam eder. Cildinizin yenilenmesi için, limon, portakal, nane esansiyel yağı içerikli  termal su açısından zengin, Laminarya ve Fucus yosunu içerikli maske eşliğinde yapılan masaj uygulaması sayesinde enerjinizi geri kazanmanızı sağlayacaktır. Tercihinize gore ekstra alınarak, yüzünüze yapılan Altın Collagen Maske uygulamasının ardından, canlandırıcı buz ritüeli ile yenilenmiş, dinç bir cilde kavuşacaksınız.

Süre: 50 dakika  Ücret:  55.- Euro

Arap kültürünün mistik ruhundan esinlenerek hazırlanmış özel esansiyel yağ karışımı ile yapılacak olan karşılama seremonisinin ardından, Hamamın vazgeçilmez ikilisi kese, köpük uygulanır. Volkanik lavlardan elde edilen iri granüllü peeling cildi yeniler. Göbek taşında siz dinlenirken, terapistiniz 24 ayar altın içerikli masaj yağı ile yüz, baş ve boyun masajı yaparak dinlenmenizi destekler. Dinlenme alanında size özel ikramımızı yudumlarken tercihinize gore ekstra alabileceğiniz ve cildinize uygulanacak olan Altın-Collagen Maske cildinizi yapılandırır ve besler.

Süre: 50 dakika  Ücret:  65.- Euro

Allure SPA & Wellness’da kendinizi , Türk Hamamı’nın rahatlığında olduğu kadar aynı zamanda saunası ve buhar odasında toksinlerinizden arınacak ve rahatlayacaksınız.

Dalga motorlu ve şık dekorasyona sahip yüzme havuzunda yüzerek stresinizi atın.

TOP