Hakkımızda

İstanbul’un tarihi yarım adasında konumlanan Yaşmak Hotel Collection bünyesinde yer alan iki spa merkezimiz Sultan Spa & Wellness ve Allure Spa & Wellness’da Osmanlı saraylarına özgü hamam konseptini gelin hamamı ve kına organizasyonu ile renklendiriyoruz. Osmanlı döneminden beri süregelen bir gelenek olan gelin hamamı, şimdilerde gelin adaylarına düğün öncesi rahatlayıp aile ve arkadaşlarıyla düğünden önce hoş bir eğlenme imkanı sunuyor.

Hayatınızın en mutlu günü adım adım yaklaşırken heyecanınıza neşeli bir mola vermek ve dostlarınızla düğün öncesi stresinizi atmak için sizleri Sultan Spa & Wellness’da geleneksel gelin hamamına davet ediyoruz.

Siz ve misafirleriniz için özel olarak hazırlanmış gelin hamamı setinde kese, peştamal, sabun ve havlularla sizleri ağırlanıyoruz. Konsepti sizin isteğinize göre şekillendirip minderler, misafirleriniz için hediyelikler, fasıl grubu ve oryantal ile de gelin hamamı eğlencenizi renklendirip şefimizin size özel olarak hazırlayacağı gelin hamamı menüsünde yiyecek içecek seçenekleriyle kendinizi sultanlar gibi hissedebilirsiniz.

Gelin adayımız hoş bir ritüel eşliğinde hamamda yıkandıktan sonra misafirlerden isteyenler kese, köpük ve masajla yorgunluk atabilirler. Ayrıca misafirleriniz Spa merkezlerimizde bulunan sauna, buhar ve ısıtmalı kapalı havuzumuzdan faydalanabilirler.

Düğün öncesi akraba ve arkadaşlarınızla gelin hamamı eğlencesi sizi evliliğe giden ilk adımda hoş anılarla en mutlu gününüze hazırlayacak. Osmanlı’dan günümüze taşıdığımız Gelin Hamamı kültürünü; zengin yiyecek içecek seçeneklerimiz ve profesyonel servis personelimiz ile sevdiklerinize yaşatmanız için sizi oteller grubumuz bünyesinde yer alan Sultan SPA & Wellness ve Allure SPA & Wellness’a davet ediyoruz.

TOP